חשיבות הייצוג המשפטי של עו"ד תעבורה

להאזנה:

 

בכל מקרה בו זומנתם לשימוע אצל קצין משטרה בנוגע לעבירה שביצעתם ובכל מקרה בו קיבלתם זימון לבית משפט לתעבורה חשוב לפנות מיד לשירותיו של עורך דין לתעבורה. תפקידו של עורך הדין לייצג את הלקוח בפני המשטרה והרשות השופטת ולהעניק ללקוח ייעוץ משפטי שיכול להביא לזיכויו או להפחתת העונש. גם במקרים בהם הוטל עליכם קנס כספי בגין עבירת תנועה שביצעתם כדאי לפנות לייעוץ משפטי על מנת שעורך הדין ימליץ לכם כיצד לפעול והאם כדאי לפנות לבית המשפט לתעבורה במקום לשלם את הקנס. אגב, גם אם אתם סבורים כי אתם אשמים בעבירה כדאי לפנות לעורך הדין מכיוון שזה יכול במקרים מסוימים למצוא כשלים בהתנהגות השוטרים או פגמים בדרכי העבודה של המשטרה, ולהביא לביטול כתב האישום, במקרים אחרים יגיע להסדר טיעון עם התביעה ולהפחתה משמעותית של העונש.

 

ייצוג נאשמים על ידי עו"ד תעבורה

רישיון הנהיגה חשוב לכל אחד ואחת ויש נהגים רבים שזה עיקר עיסוקם ולכן שלילה עלולה לגרום להם לנזק כלכלי כבד ולאי יכולת להתפרנס. עו"ד תעבורה מעניק מגוון שירותים משפטיים לנהגים, בין היתר ייצוג נהגים הנאשמים בעבירות תנועה כמו מהירות מופרזת או עקיפה מסוכנת, ניהול תיקי תאונות דרכים וייצוג משפטי מול הרשות השופטת ומול חברות הביטוח, טיפול בתיקי נהיגה בשכרות, ייצוג משפטי לנאשמים בהריגה או בגרימת מוות ברשלנות בתאונות דרכים, ייצוג משפטי מול קציני משטרה בנוגע לשלילה מנהלתית ועוד. כמו כן, עורך דין תעבורה מייצג לקוחות שנפגעו בתאונת דרכים (נזקי גוף ורכוש).

חשיבות הייצוג המשפטי של עו"ד תעבורה
חשיבות הייצוג המשפטי של עו"ד תעבורה

ייעוץ וליווי משפטי חשוב

עורכי דין לענייני תעבורה מכירים היטב את דיני התעבורה ויודעים כיצד לייצג את לקוחותיהם בפני הרשויות השונות, לרבות משטרת ישראל ובית המשפט לתעבורה. ייעוץ מקצועי וליווי משפטי צמוד יכול להביא לזיכוי מוחלט במקרים מסוימים בהם עורך הדין מגלה כי שוטר לא פעל בהתאם להוראות החוק, ובמקרים בהם יש פגמים בכתב התביעה. כמו כן, עורך הדין יעשה הכול כדי למזער נזקים ולהפחית את העונש שיוטל על הלקוח שלו, לעיתים יגיע עורך הדין להסדר עם התביעה מחוץ לכותלי בית המשפט. הכרות עם דיני תעבורה ואופן פעולת המשטרה חשוב ונדרש לייצוג משפטי מקצועי ונכון, לכן בכל מקרה של זימון לפסילה מנהלתית או לדיון משפטי, חשוב לפנות לעורך דין תעבורה מקצועי ומנוסה.

 

 

 

להערכת סיכוייך ללא חיוב או יצירת קשר לחץ/י כאן

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

משרד עורכי דין אילון אורון

עו"ד אילון אורון הינו אחד מעורכי הדין המובילים בייצוג בתיקי התעבורה ברחבי המדינה מזה למעלה מ-40 שנה.

משמש יו"ר (משותף) של ועדת התעבורה הארצית של לשכת עורכי הדין.

הרצה רבות במסגרת שונות בתחום. מופיע תדיר בתוכניות טלוויזיה, רדיו בנדון.

כתב לאורך השנים מאמרים בכל אחד מהעיתונים היומיים, ומשמש אוטוריטה בתחום.

בנוסף אף הוציא לאור מספר ספרים בתחום, לרבות אנציקלופדיה המונה עשרות אלפי ערכים הנוגעים למשפטי התעבורה.

במשרדו עורכי דין המסייעים לו ואשר התמחו בתחום מזה שנים רבות, כולל שני בניו.