עורך דין תעבורה וחשיבותו בעת עבירת תנועה

כל אדם הנוהג ברכב, בלי קשר למטרת הנהיגה, מחזיק באחריות גדולה. ועדיין, המציאות מראה כי כמעט כל נהג מבצע עבירות תנועה, חלקן מסכנות אותו עצמו, את נוסעי הרכב ואפילו נהגים או הולכי רגל הנמצאים באותה סביבה. כאשר ישנו חשד ממשי לביצוע עבירת תנועה על ידי אותו אדם, ועל כל שכן במקרה של אישום, אין לו ברירה אחרת אלא לפנות לעורך דין תעבורה.

השירותים המגוונים של עו"ד תעבורה

עורך דין תעבורה, מעצם ההגדרה שלו, צריך להיות בקיא בתחום של דיני תעבורה עד רמת היסוד, ולהציע שירותים שונים הנוגעים אליו. הסיוע העיקרי, כאמור, ניתן לנהגים אשר נחשדים או נאשמים בביצועה של עבירת תנועה, או לחילופין מעורבים, חס וחלילה, בתאונת דרכים.

כאשר נכנסים לעובי הקורה, מבינים מדוע תחומי העיסוק של עו"ד תעבורה הם רחבים בכל קנה מידה. תרחישים מקובלים הם סיוע לאנשים שנאשמו בנהיגה בשכרות, או אפילו נהיגה תחת השפעת סמים. היות והעונשים במקרים אלה עלולים להיות חמורים בכל קנה מידה, ברורה חשיבות הפנייה לעורך הדין, ורצוי שעה אחת קודם. גם מצבים בהם עוברים על חוקי התנועה, למשל נהיגה במהירות מופרזת או אי ציות לתמרורים, נכנסים לאותה קטגוריה. וכמובן שניתן למצוא לא מעט דוגמאות אחרות להמחשת הנקודה הזו.

עורך דין תעבורה וחשיבותו בעת עבירת תנועה

עורך דין תעבורה וחשיבותו בעת עבירת תנועה

ייעוץ, ייצוג ומה שביניהם

סל השירותים של עורך דין תעבורה כולל בתוכו פעולות משפטיות רבות, המשלימות יחדיו את התמונה. ראשית, ואולי מעל הכול, הוא מייצג את לקוחותיו במשפטים הנערכים בתחום, כאשר בכוחו לסייע לנהג להשיג הסדר טיעון – האפשרות הטובה ביותר בלא מעט מצבים. אפשרות אחרת היא שעורך הדין יפעל על מנת לבטל לחלוטין את האישום כנגד אותו נהג, כפי שמתאפשר כאשר מתגלים כשלים אלה או אחרים בהליך האכיפה של רשויות החוק בישראל: למשל, ביצוע לא תקין של בדיקת הינשוף.

עורך דין מנוסה באמת בתחום יידע להעריך, כבר בשלב הראשון, מהו הסיכוי הטוב ביותר עבור הנהג, ויבנה עבורו אסטרטגיית פעולה בהתאם. ברור שככל שעורך הדין בקיא בתחום במידה הרבה יותר, הן מבחינת הסעיפים השונים והן בכל הנוגע לתקדימי העבר המשפטיים, כך גדלים הסיכויים שהעזרה שלו תהיה מקצועית יותר.

להערכת סיכוייך ללא חיוב או יצירת קשר לחץ/י כאן

לכל שאלה וליעוץ מיידי ללא חיוב

חייגו עכשיו למספר:

03-5184567

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם


    Call Now Button
    WhatsApp chat