ככה ייעשה למי שלא קיבל הסדר טיעון גם אם לא קוראים לו משה קצב

ככה ייעשה למי שלא קיבל הסדר טיעון גם אם לא קוראים לו משה קצב

נהג אשר הואשם בנהיגת רכב במהירות מופרזת של 183 קמ"ש במקום 90 קמ"ש הגיע למשרדי במטרה לקבל הגנה משפטית. נוכח חומרת העבירה ומידת החריגה, "הטייס" היה צפוי כמובן לעונש חמור שיכול להגיע עד כדי מאסר מאחורי סורג ובריח. לאחר שלמדנו את התיק, גילינו כי ניתן לטעון שעקב כפל קרקע התעורר ספק אם אמנם ניתן היה לשמור על קשר עין בין השוטר שדלק אחרי הנאשם לבין הנאשם.

נהיגה מהירה

 

לאור זאת  ולמרות שבגיליונו של הלקוח נצברו 69 הרשעות קודמות, הצלחתי לגרום למאשימה להתחשב בטענה בנוגע לספק לגבי האפשרות לשמור על קשר עין, להגיע עימי להסדר טיעון לפיו יוסכם כי על מרשי יוטל עונש של ארבעה חודשי פסילה בניכוי חודש הפסילה המנהלית ובנוסף,יתאפשר לי לבקש מהשופט לאפשר לנאשם לנהוג בשעות מסוימות בזמן ריצוי העונש על מנת שיוכל להתפרנס בהיותו אב ל-11 ונשוי ל-2 נשים.

 

הלקוח לא רק שלא הסכים לקבל את העסקה אלא מצא לנכון להעביר את התיק מייצוגו של משרד עורכי הדין אורון לייצוגו של עורך דין אחר בהנחה שאותו עורך דין יצליח לגרום לזיכויו.

 

סוף דבר– לאחר שנשמעו הראיות בפני השופטת דלית שרון גרין בבית משפט לתעבורה בנצרת, הנאשם הורשע ונגזרו עליו חודשיים מאסר לריצוי בדרך של עבודות שירות, פסילה בפועל ל-16 חודשים בניכוי הפסילה המנהלית, עונש מותנה וקנס בשיעור 3000 ₪.
והמסקנה? טוב ציפור אחת ביד, מאשר שתיים… לריצוי בדרך של עבודות שירות.

לכל שאלה וליעוץ מיידי ללא חיוב

חייגו עכשיו למספר:

03-5184567

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם


    Call Now Button
    WhatsApp chat