ביטול פסילת רישוי מ-9 חודשים ל-3 חודשים

נהג שצבר 36 נקודות יחויב ב-3 חודשי שלילת רישיון נהיגה ומבחן עיוני. אילו נהג שצבר 36 נקודות בסבב נוסף, במשך פחות מ-6 שנים לאחר מכן, יחויב ב-9 חודשי שלילה וכן יחויב במבחן עיוני, מבחן מעשי ובדיקות על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

 

ביטול פסילת רישוי – תיקון טעויות טכניות

 

מסתבר כי במקרים רבים, עקב טעות טכנית ברישומים ברשות הרישוי, מודיעה הרשות לנהג כי רישיונו יישלל ל-9 חודשים ויחויב בכל שאר הסנקציות שפורטו, וזאת ללא הצדקה.

טופס הנקודות המונפק על ידי רשות הרישוי הוא לעיתים סתום, עד כדי כך שלא ניתן להבין ממנו כמה נקודות בדיוק נצברו לחובתו של הנהג ולעיתים רבות הנהג מחויב ב-9 חודשי שלילה וסנקציות נוספות ללא הצדקה.

ביטול פסילת רישוי

לקוח שפנה למשרדנו קיבל הודעה על פסילת רישיון הנהיגה לתקופה של 9 חודשים עקב צבירת נקודות. בדיעבד הסתבר, כי הנהג לא ריצה פסילה קודמת לתקופה של 3 חודשים בטרם קיבל הודעה על פסילת 9 החודשים. בנסיבות אלו לא היה מקום לחייבו בפסילה לתקופה של 9 חודשים. הסיבה לטעות, כאמור, היתה נעוצה ברישום מוטעה במסמכי רשות הרישוי, אשר בעטיו לא צוין כי פסילת 3 החודשים בוטלה, דבר שגרם, בסופו של יום, לחיובו של אותו נהג, כאמור, בפסילת רישיון נהיגה לתקופה של 9 חודשים וסנקציות נוספות.

 

משנחשפה הטעות ברישומי הרשות, הצלחנו לגרום לקיצור תקופת הפסילה ל-3 חודשים וביטול החיוב במבחן מעשי ובבדיקות רפואיות.

לכל שאלה וליעוץ מיידי ללא חיוב

חייגו עכשיו למספר:

03-5184567

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

    אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וחלים עליו מדיניות הפרטיות, התנאים וההגבלות של Google.
    WhatsApp chat
    Call Now Button