"עצור משטרה"- ספרו של עו"ד אורון

על הספר

הספר "עצור משטרה" הוא סיפורם של תיקי תעבורה רבים בהם ייצג עו"ד אילון אורון במשך עשרות שנים בהם הוא משמש כסניגור בתיקים אלו. בנוסף הספר מכיל את כל תורת התעבורה והכללים בנוגע למשפטי תעבורה.

הספר כולל סיפורם של משפטים על עבירות של אי ציות לתמרורים, רמזורים, עקיפות, דיבור בטלפון נייד, נהיגה ללא רישיונות, אי ציות לשוטר, נהיגה בשכרות, התנהגות אחרי תאונה, מפגש עם השוטר, מה להגיד מה לא להגיד, ניהול משפט תעבורה, הסיכויים לצאת זכאי, ייצוג ע"י סניגור, פסילת רישיון נהיגה על ידי רשות הרישוי, הולך רגל כנאשם, תאונות דרכים, קביעת אחריות הנהג לגרימת תאונות דרכים והעונשים בגין גרימתם כולל תאונות דרכים קטלניות, גישת בתי הדין הצבאיים בתיקי התעבורה ועוד.

 

בנוסף חלקו השני של הספר דן בהיבטים הנדסיים ונכתב ע"י אינג' גדי וייסמן. בחלק זה מתייחס הכותב לניתוח תאונות דרכים, איך ניתן לקבוע את אחריות הנהג הפוגע בהולך רגל, האם ניתן לטעון כי לא היה סיפק בידו להיעצר. איך משחזרים תאונת דרכים על פי סימנים בכביש כגון חריצים וסימני בלימה ועוד. בנוסף כולל חלק זה הדרכה לנהג המעורב בתאונת דרכים.

 

להיות חכם

מי שקורא את הספר אמור להסיק כי עדיף להיות חכם ולא להיכנס לצרה שפיקח מצליח לעיתים, ולא תמיד, להיחלץ ממנה. הקריאה בספר יש בה להגביר את המודעות לסיכון של מעורבות בתאונת דרכים וככזו יש בה לתרום לבטיחות המשתמשים בדרך ולמניעת תאונת הדרכים הבאה.

 

הספר מתבסס על שורת פסקי דין מתוך האנציקלופדיה של עו"ד אילון אורון הנקראת "תעבורה עיקרי הלכות" בהוצאת פרלשטיין גינוסר. החלק העוסק בפיצוי עקב נזקי תאונות דרכים, גוף ורכוש נכתב על ידי עוה"ד שירית אורון ויסבורד.

מחיר הספר הינו 120 ש"ח כולל משלוח.

 

 לרכישת הספר צרו קשר עם משרדינו

03-5184567

 

עצור משטרה עוד אורון - אינג ויסמן

 

לכל שאלה וליעוץ מיידי ללא חיוב

חייגו עכשיו למספר:

03-5184567

או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם


    Call Now Button
    WhatsApp chat