עורך דין תעבורה בתל אביב

להאזנה:

 

תחום דיני התעבורה עוסק בכל ההיבטים המשפטיים הקשורים בדיני התעבורה של מדינת ישראל וכפועל יוצא – נוגע בכל נהג ונהג בארץ. בין היתר, עורכי דין תעבורה מייצגים מול רשות הרישוי, מול קצין המשטרה או בבית המשפט לתעבורה, כולל ייצוג בתביעת לפיצויים בעקבות תאונות דרכים.

בין אם מדובר בעורך דין תעבורה בתל אביב, בערים מרכזיות אחרות או עורכי דין המתמקדים בעבירות תעבורה באיזורים אחרים, מדובר בתחום מורכב, אשר מצריך מאנשי המקצוע ניסיון ויכולת להתמודד גם עם סיטואציות רגישות שקשורות לעיתים בחיי אדם ובפגיעות בגוף ונפש.

 

תחומי הייצוג של עורך דין תעבורה

מדובר בתחום נרחב ומורכב מאוד בתוך המערכת המשפטית במדינת ישראל. ביצוע עבירות תעבורה עלול לגרום לקיפוח חיי אדם. הנטייה הטבעית של בתי המשפט לתעבורה היא להחמיר בענישה. חשוב מאוד לכן לבחור את עורך דין התעבורה בקפידה.

כאשר אתם שוכרים את שירותיו של עורך דין תעבורה בתל אביב או בערים גדולות אחרות, מומלץ לבצע סקר שוק מקיף ולבחור את עורך הדין בהתאם להמלצות שמופיעות באתר וכמובן להתחשב בהמלצותיהם של לקוחות מרוצים.

עורך דין תעבורה בתל אביב
עורך דין תעבורה בתל אביב

מלבד זאת, אתם עלולים לשאול עצמכם האם בכלל משתלם לכם לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה? והתשובה היא שבכל מקרה עדיף להיות מיוצג!
אם מדובר בעבירה קלה, למשל עבירת קנס (העבירה המחייבת בנקודות), שכר הטרחה ייקבע גם בהתאם למידת הסיכון וככל שהעבירה קלה יותר, שכר הטרחה יהיה נמוך בהתאם. ייצוג על ידי סנגור שאומנתו בכך יחסוך לכם את אי הנעימות שבהתייצבות בבית המשפט, הטפת מוסר על ידי השופט, כל זאת במעמד לא נעים ובפני קהל.

נושאי הייצוג על ידי עורך דין תעבורה

אלו הם חלק מהתחומים המרכזיים בהם עוסקים עורכי דין מתחום התעבורה:

נהיגה בשכרות

בתי המשפט במדינת ישראל רואים בחומרה רבה עבירה של נהיגה בשכרות או לחילופין שימוש בסמים בעת הנהיגה. המדובר בעבירות שעונש המינימום בגינן הינו שנתיים פסילה רישיון בפועל. עורך דין תעבורה עשוי להגיע להסדר טיעון מקל בהתחשב בוותק שלכם בנהיגה, עברכם התעבורתי ובעיקר בלקויים אשר עורך דין תעבורה עשוי למצוא ברישומי השוטרים.

לעלייה במקרי הנהיגה בשכרות אנו עדים בעיקר בערים גדולות (ביציאה ממועדוני לילה ובילויים למשל). זוהי גם הסיבה שעורך דין תעבורה בתל אביב או במקומות מרכזיים אחרים, מתעסקים בתחום של נהיגה בשכרות באופן תדיר.

נהיגה בשכרות
נהיגה בשכרות

 

תאונות דרכים

תאונות דרכים זהו ענף מרכזי בו מייצגים עורכי דין שמומחיותם בדיני התעבורה. המדובר בייעוץ חיוני ביותר לנהג המעורב בתאונה. ייעוץ יכול להיעשות טלפונית או בפגישה במשרדו של הסנגור. כמוכן עוררך דין תעבורה אמור לדאוג לצור קשר מיידי עם מהנדס תנועה לצורך שחזור, הנצחה וניתוח הראיות.

רישיונות נהיגה

תחום הרישוי מתייחס לתהליכי פסילת רישיונות נהיגה או שלילת רישיון הנהיגה באופן זמני. עורך דין תעבורה מייצג את הלקוח בכל התהליך המשפטי מרגע ביצוע העבירה, ועד קבלת ההחלטה הסופית של בית המשפט.

עורכי דין המתמחים בדיני תעבורה עשויים לסייע בכל הנוגע לשימוע בפני קצין המשטרה העלול לשלול רישיון נהיגה מנהלית. ניתן לייצג אתכם בפני קצין המשטרה היה אם אתם מזומנים לשימוע. קצין המשטרה מוסמך לפסול רישיון נהיגה מנהלית ל 30 יום במקרה של עבירה מסוכנת (שכרות, עקיפה כאשר מגיע רכב ממול, מהירות מופרזת וכו'). ובמקרה של תאונות דרכים לקצין המשטרה קיימת זכות לשלול את הרישיון לשלול את הרישיון למשך 60 יום ואם מדובר בתאונת דרכים קטלנית הקצין חייב לשלול את רישיון הנהיגה ל 90 יום אם קיימת אפשרות שיוגש כתב אישום. עורך דין תעבורה אמור לייצג ולטעון בשימוע ובהמשך לפי הצורך, להגיש בקשה לבית המשפט לתעבורה לביטול הפסילה המנהלית ולהתנגד לפסילה עד תום ההליכים במקרה שהתביעה מגישה בקשה כזאת.

פיצויים

בכל מקרה של תאונת דרכים אתם זכאים לקבלת פיצויי היה ואתם מבוטחים בביטוח חובה כדין. הזכות שלכם היא מוחלטת ולא תלויה בשאלה מי אשם בגרימת התאונה.

עורך דין תעבורה בתל אביב – שירותים, שכר טרחה

הפגישה הראשונית עם עורך דין תעבורה להבדיל ממתן ייעוץ לפני חקירה משטרתית אמורה להיעשות ללא חיוב. בפגישה הראשונית אמור עורך דין תעבורה להעמיד את הלקוח בפני הסיכויים והסיכונים וגובה שכר טרחה, תוך מציאת האיזון הראוי בין הסיכון הקיים בתיק ליכולת הכלכלית של הלקוח לשאת בתשלום שכר הטרחה.

שכר טרחה של עורך דין תעבורה אינו מותנה בתוצאה ואמור להיות משולם מראש, מאידך כאשר מדובר בהליך מנהלי מול רשות הרישוי, ניתן להתנות את שכר הטרחה במידת ההצלחה.

משרד עורך דין תעבורה בתל אביב ממוקם ברחוב קיבוץ גלויות 34, תל אביב.

עורך דין תעבורה בתל אביב – שירותים, שכר טרחה
עורך דין תעבורה בתל אביב – שירותים, שכר טרחה

 

שעות הפתיחה

בימים א -ה בין השעות 07.30 – 19.30

ביום ו' בין השעות 07.30 – 12.30

בשעות שהמשרד סגור, בשבתות ובחגים ניתן להשאיר הודעה במענה מאויש הפועל בכל שעות היממה .

מיקום המשרד – עורך דין תעבורה בתל אביב

משרד עורכי דין אילון אורון

עו"ד אילון אורון הינו אחד מעורכי הדין המובילים בייצוג בתיקי התעבורה ברחבי המדינה מזה למעלה מ-40 שנה.

משמש יו"ר (משותף) של ועדת התעבורה הארצית של לשכת עורכי הדין.

הרצה רבות במסגרת שונות בתחום. מופיע תדיר בתוכניות טלוויזיה, רדיו בנדון.

כתב לאורך השנים מאמרים בכל אחד מהעיתונים היומיים, ומשמש אוטוריטה בתחום.

בנוסף אף הוציא לאור מספר ספרים בתחום, לרבות אנציקלופדיה המונה עשרות אלפי ערכים הנוגעים למשפטי התעבורה.

במשרדו עורכי דין המסייעים לו ואשר התמחו בתחום מזה שנים רבות, כולל שני בניו.